Aktualności

Opinie
Na naszej stronie została stworzona nowa zakładka "Opinie", na której możecie Państwo ocenić naszą firmę oraz jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zostawiana Opinii oraz dziękujemy.

O firmie

Car Dent Service powstał 1 marca 2013 roku. Jesteśmy firmą specjalizujacą się w naprawie i usuwaniu wgnieceń bez naruszania lakieru, i co za tym idzie, ponownego malowania samochodu. Mimo krótkiej działalności firma zyskała uznanie na wymagających rynkach takich jak polski, holenderski czy niemiecki. Prowadzimy także szkolenia dla osób prywatnych oraz firm (również pod wskazanym adresem). Car Dent Service zaprasza do współpracy firmy produkujące narzędzia jak i firmy zajmujące się naprawą pojazdów samochodowych.

PDR (ang. Paintless Dent Repair) jest innowacyjną technologią polegającą na usuwaniu wgnieceń karoserii samochodowych bez konieczności późniejszego lakierowania. Jest to metoda, z której bardzo chętnie korzystają firmy ubezpieczeniowe oraz salony samochodowe. Po przejściu gradobicia straty są liczone nawet w milionach złotych, jednak PDR pozwala na naprawę o wiele tańszą od tradycyjnej. Co więcej, technika ta nie wymaga stosowania szpachli oraz lakierowania, a więc na naszym aucie pozostaje trwały, oryginalny lakier, a samochód nie jest z tego powodu narażony na korozję.

Wybierz język
Losowa fotografia
Dane kontaktowe
CAR DENT SERVICE

tel PL + 48 607 360 601
tel NL + 31 647 864 550

cardentservice@hotmail.com

MIASTKO 77-200, PASIEKA 26A
(za przejazdem kolejowym)